Konec pátrání

Policie dopadla muže z Orlickoústecka. Je podezřelý z vraždy

Úspěšný konec pátrání po nebezpečném muži na Orlickoústecku
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Policie vyhlásila v pátek pátrání po 42letém Liboru S. z okresu Ústí nad Orlicí a varovala, že může být nebezpečný. Muže hledala v souvislosti s násilným trestným činem, který se stal na Lanškrounsku. V pondělí dopoledne se podařilo podezřelého vypátrat a zadržet.

"Hledaný 42letý muž byl v pondělí v dopoledních hodinách námi na Českotřebovsku vypátrán. Celostátní pátrání jsme odvolali. V současné době budou probíhat úkony v trestním řízení, které je zahájeno pro podezření na zvlášť závažný zločin vražda. Touto cestou bychom rádi poděkovali veřejnosti a médiím za spolupráci, která přispěla k dopadení zadrženého muže," uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková.

 

V době pátrání měl být muž oblečen ve vojenské tříčtvrteční khaki bundě s kapucí, nebo červené mikině s kapucí, tmavých teplákových kalhotách a kotníkových botách. Působit měl zanedbaným dojmem.

 

 

V době probíhajícího pátrání policisté varovali, aby se lidé v žádném případě nesnažili podezřelého sami zadržet. Měl být totiž nebezpečný jak sobě, tak i svému okolí. Dvaačtyřicetiletý muž je navíc podezřelý z vraždy vlastní matky.

 

Seniorku měl připravit o život v obci Žichlínek na Lanškrounsku. K činu měl použít sekeru. Žena navzdory přivolaným zdravotníkům svým zraněním podlehla. Podle informací policie muž trpí duševní poruchou. Muži zákona podezřelého zadrželi na území České Třebové.

 

GALERIE: Úspěšné pátrání po nebezpečném muži na Orlickoústecku

1
/
6
Zdroj: Policie ČR
Pátrání po nebezpečném muži na Orlickoústecku - 1

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mch TN.cz