Útok ve Vratimově

Znásilnění na cyklostezce: Policie dopadla podezřelého muže!

Znásilnění - ilustrační foto - 5
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Téma:

Severomoravští kriminalisté dopadli ve čtvrtek muže, který je podezřelý z toho, že v úterý přepadl a znásilnil na cyklostezce ve Vratimově mladou ženu. Policisté dopoledne žádali veřejnost o pomoc a varovali, že muž může být nebezpečný.

Podezřelého muže dopadli ve čtvrtek kolem poledne. "Podezřelý muž byl zadržen ostravskými kriminalisty. V tuto chvíli policisté pokračují v nutných úkonech trestního řízení," informovala mluvčí moravskoslezských kriminalistů Gabriela Holčáková.

 

S žádostí o pomoc s pátráním se policisté obrátili na veřejnost ve čtvrtek dopoledne. Zveřejnili fotografii a jméno hledaného muže i to, co měl naposledy na sobě.

 

"Může se pohybovat na jízdním kole v okolí cyklostezek Ostrava-Frýdek-Místek v oblasti Nové Bělé a Vratimova," varovala policejní mluvčí. Žádala ty, kteří by muže poznali, aby se obrátili na linku 158 nebo přímo na kriminalisty, varovala ale před tím, aby se muže snažil někdo sám zadržet.

 

 

Muže kriminalisté podezřívají z toho, že v úterý ráno na cyklostezce ve Vratimově znásilnil mladou ženu. Tu měl srazit z kola a přinutit k sexu. Hrozil jí injekční stříkačkou.

 

Více o znásilnění v reportáži Televizních novin:

vbo TN.cz