Naléhavé pátrání

Policie hledala trojici nebezpečných mužů. Dva už mají, pomohla veřejnost

Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 12.12. 2019 18:21
Téma:

Policisté žádali veřejnost o pomoc s pátráním po trojici mužů podezřelých ze závažného trestného činu. Ač muži zákona zároveň varovali, aby se lidé muže nepokoušeli sami zadržet, stačilo pár hodin a podezřelé se jim podařilo polapit.

"Pátráme po osobním vozidle Ford Focus stříbrné barvy 7B3 6121. V autě cestují zřejmě 3 muži podezřelí ze spáchání závažné trestné činnosti," uvedli policisté těsně před čtvrteční 15. hodinou na twitteru. "Volejte linku 158, posádku auta se nesnažte zadržet," uzavřeli policisté výzvu pro veřejnost.

 

Už kolem šesté hodiny policie na twitteru informovala, že se jí podařilo hledané vozidlo vypátrat odstavené na Žďársku. "Veřejností děkujeme za pomoc při pátrání. Pokračujeme v pátrání po posádce vozidla," doplnila k aktuálnímu pátrání.

 

Krátce po šesté hodině pak muži zákona informovali, že se jim zřejmě dva z podezřelých mužů podařilo zadržet. "Zásahová jednotka Brno zadržela na Žďársku dvě podezřelé osoby, které tvořily posádku hledaného vozidla. Děkujeme veřejností za pomoc při pátrání," zopakovala policie na svém twitteru. Nyní prověřuje, kolik osob ve vozidle skutečně cestovalo.

 

 

Policejní mluvčí Dana Čírtková na doplňující dotaz TN.cz uvedla, že stříbrné auto nejprve jezdilo v okolí Třebíče, odkud zamířilo na Brněnsko. "Při páchání trestné činnosti majetkového charakteru došlo dnes ve 14.20 na Třebíčsku ke střelbě. Nikdo nebyl zraněn," doplnila později policie k průběhu incidentu.


GALERIE: Policie hledá stříbrný ford se třemi muži

1
/
3
Zdroj: AKTU.cz
Policie hledá stříbrný ford se třemi muži

TN.cz