agresivní muž

Nudista si užíval v trávě u Lidlu. Utekl tam rovnou ze záchytky!

Nudista pobíhal u Lidlu
Zdroj: facebook, MP Pardubice
Muž pobíhal nahý u Lidlu
Téma:

Městská policie v Pardubicích řešila v pátek kuriózní případ, kdy se muž svlékl a pobíhal okolo místního Lidlu. Poté se válel i na trávníku. Celou noc přitom strávil na záchytce, kam byl umístěn po agresivním chování a užití pervitinu.

Ve čtvrtek řešila městská policie v Pardubicích agresivní chování čtyřiatřicetiletého muže v jedné z místních restaurací. Obsluha na něj zavolala raději strážníky.

 

"Velice podivně se chovajícího muže, který vběhl do restaurace, držela tamní obsluha na zemi až do příjezdu naší hlídky. Muž vtrhl jako velká voda do podniku, poručil si pivo a vzápětí se stejnou razancí vrazil do uzavřené části provozovny, kde se nejprve pokoušel schovat," napsala MP Pardubice na webových stránkách.

 

Strážníci ho poté převezli na záchytnou stanici, kde se přiznal k tomu, že si dal pervitin. Z toho, že ho chytila městská policie a noc strávil na záchytce, si nedělal hlavu hlavně druhý den.

 

 

Když ho ve čtvrtek propustili strážníci domů, rozhodl se nejspíš, že si svobody pořádně užije. A tak se svlékl do naha a pobíhal blízko parkoviště u místního Lidlu. Nudistovi pozornost očividně nevadila. Dokonce se válel i v trávě. Strážníci se proto k muži znovu vydali a předali ho tentokrát záchranářům.

 

GALERIE: Nahý muž v Pardubicích

1
/
3
Zdroj: Městská policie Pardubice
Nahý muž v Pardubicích - 1

 

 

reg TN.cz