smutná zpráva

Policie našla tělo ženy. Zřejmě jde o pohřešovanou Jitku (48)

Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 15.8. 2019 08:22
Téma:

Po intenzivním pátrání po Jitce z Havlíčkova Brodu policie ve čtvrtek večer našla tělo ženy. Podle policejní mluvčí jde s největší pravděpodobností o pohřešovanou ženu, která v neděli zmizela i se svým psem.

"Včera ve večerních hodinách byla nalezena utonulá osoba na hladině rybníka mezi obcemi Kámen a Habry na Havlíčkobrodsku. S největší pravděpodobností se jedná o pohřešovanou ženu z Havlíčkova Brodu. Přesnou příčinu a dobu úmrtí určí výsledky nařízené soudní pitvy, stejně jako potvrzení totožnosti nalezené ženy," řekla policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

 

Policie v pátek prohledávala místo nálezu, které se nachází přibližně 15 kilometrů od místa, kde Jitka venčila svého psa – bišonka Justýnu. Pes se zatím nenašel. "Do pátrání se zapojili policejní kynologové a policejní potápěči," dodala mluvčí.

 

 

Policie žádá svědky, kteří mohli Jitku vidět, aby se obrátili na policii. "Jedná se nám zejména o sobotu 27. července - celý den a neděli 28. července dopoledne. Informace lze sdělit na lince 158. Kriminalisté by potřebovali zmapovat případný pohyb ženy v Havlíčkově Brodě a okolí, kdy mohla být na procházce se svým psem," zakončila Miláčková.

 

Policie prohledává místo nálezu mrtvé ženy

 

TN.cz