otřesný případ

Horor: V bytě v mrazáku se našly mrtvé děti! Byly tam rok

Mitchelle Blairová, zadržena, když těla jejích dětí našli v mrazáku
Zdroj: tn.cz / Facebook
Téma:

Hororová scéna čekala policisty v jednom bytě. Našli tam v mrazáku těla jedenáctiletého chlapce a patnáctileté dívky. Z vraždy obou dětí podezřívají jejich matku.

Pětatřicetiletá matka čtyř dětí Mitchelle Blairová z Detroitu byla v úterý zadržena, když soudní vykonavatelka objevila  v mrazáku v bytě dvě dětská těla. Blairová byla v úterý ze svého bytu vystěhovávána, protože dlouhodobě neplatila nájem.

 

Sousedi vypověděli, že jedenáctiletého chlapce a jeho o čtyři roky starší sestru neviděli déle než rok. Detektivové listu Detroit Free Press potvrdili, že děti opravdu mohly být v mrazáku tak dlouhou dobu. Těla byla částečně zabalená v černém pytli na odpadky.

 

"Když jsme šli kolem, tak jsme viděli dvě tělíčka na podlaze. Byla to malá holčička a malý chlapec. Holčička na sobě měla růžovou bundičku," vzpomíná sousedka Tori Childsová na to, co viděla, když policie matku zatýkala. Když Blairovou policisté vyváděli, tak řekla Childsové, že je ji to líto.

 

Matka všechny čtyři děti vyučovala doma, proto je nepostrádala žádná škola. Když se sousedi podivovali, že chlapce a dívku delší dobu neviděli, řekla jim Blairová, že jsou u tety nebo že nechodí ven, protože nesnáší dobře kontakt s lidmi.

 

 

Blairová žila se svou rodinou v komplexu apartmánů pojmenovaném po Martinu Lutheru Kingovi přes deset let. Byla dlouhodobě nezaměstnaná a měla finanční problémy. Její rodina je z tragédie v šoku.

 

"Je ještě příliš brzy říkat, co se mohlo stát nebo dělat nějaké soudy," řekl listu The Detroit News bratr zadržené Marlon Blair, který žije v Kalifornii. "Co vím, tak neměla žádné psychické problémy, tak netuším, co se mohlo stát."

 

 

Sousedi matku popisují jako vlídnou osobu, která měla ke svým dětem přehnaně ochranářské sklony. Na svém facebookovém profilu má poznámku, že je "věrná svým dětem" a na konci ledna sdílela obrázek s textem "Není většího požehnání, než být matkou".

 

 

Blairová měla v minulosti problémy se zákonem jen jednou. V roce 2006 byla zatčena, když řídila nepřihlášený vůz bez platného pojištění a nezaplatila pokutu. Prokurátor ji v souvislosti s úmrtím dětí zatím z ničeho neobvinil, podle policejní mluvčí s detektivy spolupracuje. O další dvě děti, ve věku 8 a 17 let, se prozatím stará pěstounská rodina.

Související témata:
vbo TN.cz