horoskopy

Horoskop na neděli 19. července: Čekají vás láskyplné chvíle

Horoskop - neděle
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Jan Houška
Jan Houška
19.7. 2020 5:15
Téma:

Pozornost, kterou obdržíte od svého partnera, vás mile překvapí a dojme. Jediné, na co budete schopni myslet, je právě váš milovaný protějšek. Neděle vám tak přinese chvilky plné lásky.

Beran

Nové se rozvíjející vztah vám dodá druhou mízu. Milovaná polovička vás bude zahrnovat láskou a péčí, ve kterou jste už ani nedoufali. Získáte novou motivaci do života a sebedůvěru, kterou jste před časem ztratili. Partnerovi oplatíte stejnou kartou.

 

Býk

Každý z nás má nějaké sny, jen málokdo má však dostatek vůle a odhodlání k jejich realizaci. Vy jste však výjimka! Konečně se vám podaří ušetřit peníze, které potřebujete k rozjetí projektu. Je to pouze začátek, věřte však, že se dočkáte úspěchu.

 

Blíženci

Poskytnete pomoc bližnímu a budete z toho mít dobrý pocit. Většinou jste zaměstnáni svými vlastními problémy a nemáte čas na starosti ostatních, tentokrát však uděláte výjimku. Tato zkušenost vás v mnohém změní a přinutí vás přehodnotit priority.

 

Rak

Zdá se, že jste našli partnera svých snů! Nově se rozvíjející vztah vás bude čím dál tím víc přesvědčovat o tom, že jste udělali správné rozhodnutí. Spolu s protějškem se skvěle doplňujete a čím blíže se poznáváte, tím více si jeden druhého ceníte.

 

OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!


Lev

Jste atraktivní, inteligentní a charismatičtí. Kombinace vyjmenovaných vlastností je pro opačné pohlaví velmi přitažlivá a vy si to dobře uvědomujete. Využijete svých zbraní ve vlastní prospěch a získáte, po čem toužíte. Jen abyste někomu neublížili.

 

Panna

V lásce dnes hrozí nevěra. Dlouhodobý vztah s sebou přináší nejen radosti, ale také mnoho starostí. Poslední dobou to mezi vámi a milovaným partnerem tak trochu skřípe, přesto však odoláte pokušení a nebudete se snažit hledat uspokojení u jiných.

 

Váhy

Nedělní den by vám mohl pokazit konflikt s milovanou polovičkou. Finanční problémy, se kterými se potýkáte, vašeho partnera velmi stresují a váš laxní přístup by ho dnes mohl opravdu naštvat. Bouře se však přežene stejně rychle, jako se objevila.

 

Štír

Luna v Raku přinese uvolnění ve vztahu. Napětí, které mezi vámi a vaším partnerem panovalo, bude konečně pryč. Seberete odvahu a otevřeně si s protějškem promluvíte o problému, který jste oba dlouho přehlíželi. Momentálně je to jediné možné řešení.
 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Jediné, na co budete schopni myslet, je váš milovaný protějšek. Jste šťastní a spokojení a ani problémy v zaměstnání na tom nic nezmění. Momentálně žijete láskou a na ničem jiném vám nezáleží. Na jednu stranu je to skvělé, jen abyste nic nezanedbali.

 

Kozoroh

Komunikace v rodině bude dnes trochu váznout. Po chvíli to vzdáte a přestanete se snažit navázat kontakt. Každý řeší vlastní problémy a nemá chuť je sdílet. Využijte volného času a věnujte se sami sobě. Nemusíte se trápit, vše bude opět v pořádku.

 

Vodnář

Malá pozornost, kterou obdržíte od blízkého, vás mile překvapí a tak trochu dojme. Dotyčný si dal opravdu záležet na tom, aby vám udělal radost, a to se mu bezesporu povede. Originálním a velmi osobním dárkem vám ukáže, jak moc mu na vás záleží.

 

Ryby

Protějšek vás před svými přáteli bude vychvalovat do nebe. I když budete zpočátku v rozpacích, jeho slova vás potěší a zvednou vám sebevědomí. Pro partnera je velmi důležité, abyste vycházeli s jeho blízkými. Udělá vše proto, abyste se cítili dobře.
 

 

TN.cz