Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 12. 2018
pátrání

Policie hledá čtyřletou Marušku z Olomouce. Zmizela už v pátek

Policie pátrá po čtyřleté Marušce
Zdroj: Policie ČR/ Facebook

Policie vyhlásila pátrání po čtyřleté dívence z Olomouce. V době zmizení měla být s otcem, který ji nevrátil matce. Ta o holčičce už několik dní nemá žádné zprávy.

Olomoucká policie v pátek vyhlásila pátrání po čtyřleté Marušce Žiškové. Holčička má světlé rovné vlasy a modré oči. Podle policie jsou okolnosti případu dost citlivé - rodiče dívenky mezi sebou mají neshody.

 

Holčička byla soudem svěřená do péče matky, zatímco jejímu otci stanovil dny, kdy si ji může brát k sobě. I tentokrát si ji otec vyzvedl, matce ji ale nevrátil. "Holčička je tedy někde s ním. Matka o ní ale nemá žádné zprávy a bojí se o ní," uvedla policejní mluvčí.

 

 

 

Zoufalá matka informaci o zmizení s dcerky zveřejnila i na Facebooku, kde pátrání sdílelo během 24 hodin několik desítek tisíc lidí. "Díky tomu, že je to na sociálních sítích, získáváme každou chvíli nové poznatky o případu a ty prověřujeme," informovala policie.

 

Podle známých rodiny by se muž s holčičkou mohl pohybovat v Jihočeském kraji v šedém autě s olomouckou registrační značkou.

sei TN.cz