strach o příbuzné

Míša a Juliana z Karlových Varů jsou nezvěstné, mohou být v Praze

Pátrání - HERDOVÁ MICHAELA, BARDOVÁ JULIANA
Zdroj: Policie ČR
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 1. 10. 2019
Téma:

Policie vyhlásila pátrání po dvou ženách z Karlovarského kraje, které by se měly nacházet v Praze. Dvaapadesátiletá Juliana Bardová se ztratila na začátku září, sedmatřicetiletá Michaela Herdová zmizela ve čtvrtek. Podle policie se obě pohybují mezi bezdomovci.

Juliana Bardová (52) zmizela 9. září a pochází z Ostrova v Karlovarském kraji. Na policii se obrátila její sestra. Žena je vysoká 165 – 170 cm, má hubenou postavu, šedé středně dlouhé vlasy a zelené oči. Na sobě měla tmavé oblečení a na hlavě nosí pletený šál.

 

Bardové také chybí přední zuby v horním patře. "Pohybuje se mezi lidmi bez domova a je možné, že v současné době pobývá na území hlavního města Prahy," uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová. Pokud mají lidé o ženě jakékoliv informace, mohou se obrátit na nejbližší policejní služebnu nebo zavolat na linku 158.

 

Policie pátrá také po Michaele Herdové (37) z Karlových Varů. Stejně jako předchozí žena se opět pohybuje mezi bezdomovci a měla by se také nacházet v Praze. Zmizení na policii nahlásil její přítel. Herdová má zelené oči, hnědé krátce střižené vlasy a je vysoká 165 – 170 cm.

 

 

"Naposledy měla na sobě růžovou pletenou čepici s nápisem Peach, zelenou šusťákovou bundu s kožešinovým lemováním, černé elastické rifle, kotníkové kozačky se cvoky a šedou koženou tašku s pruhem přes rameno. Jakékoliv poznatky k pohřešované ženě volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu," doplnila Týřová.

TN.cz