Policejní pátrání

Policie pátrá po muži, který se měl pokusit znásilnit ženu. Znáte ho?

Barbora Slavíková
Barbora Slavíková
Aktualizováno 18:11
10.11. 2020 17:22
Téma:

Čtyřicetiletý muž, který se měl ve vlaku z Domažlic do Plzně pokusit znásilnit mladou ženu, je teď v hledáčku policie. Pokud jste poznali muže na fotografii, volejte na linku 158.

Stalo se to už 9. září kolem druhé odpoledne, kdy mladá žena cestovala vlakem z Domažlic do Plzně. Před příjezdem na hlavní nádraží v Plzni si k ní přisedl asi čtyřicetiletý muž, který ji měl začít sexuálně obtěžovat.

 

Nejdříve jí měl dělat neslušné návrhy. Žena nereagovala, muž byl ale prý neodbytný a své chování stupňoval. Nakonec měl po ženě tvrdým způsobem vyžadovat pohlavní styk. Zachránilo ji zřejmě to, že vlak zastavil na hlavním nádraží.

 

 

Z vlaku se jí podařilo utéct a na nádraží vyhledala pomoc. Podezřelý muž ale zmizel ještě před tím, než dorazili policisté. Ti sice po něm začali hned pátrat, dosud ho ale nenašli. Proto se rozhodli požádat o pomoc veřejnost.

 

Kriminalisté případ vyšetřují jako znásilnění ve stádiu pokusu. Pokud jste poznali muže na fotografii a víte, kde by se mohl nacházet, nebo jste si 9. září odpoledne na vlakovém nástupišti číslo deset všimli něčeho podezřelého, zavolejte na linku 158.

 

ts TN.cz