pomozte s pátráním

Policie pátrá po podezřelém z vraždy. Může být ozbrojen, nesnažte se ho zadržet!

Pátrání po podezřelém muži
Zdroj: Policie ČR
Martin Klícha
Martin Klícha
Publikováno 13. 3. 2020
Téma:

Policisté od středy prošetřují vraždu, jejíž obětí se měla stát mladá žena. Po náročném vyšetřování začali kvůli podezření z vraždy v pátek pátrat po muži, který byl naposledy viděn na Ostravsku. V případě, že byste o něm měli jakékoliv informace, kontaktujte policii. Nesnažte se ho zadržet, může být nebezpečný a ozbrojen.

Ve středu vyjeli pražští kriminalisté do Tupolevovy ulice k násilnému trestnému činu, obětí se měla stát mladá žena. Víc ale policisté sdělit nemohli, aby neohrozili vyšetřování.

 

V pátek pak kvůli podezření z vraždy začali pátrat po Tomáši Nálevkovi.

 

"Tento čtyřiatřicetiletý muž byl naposledy viděn na Ostravsku a je v současné chvíli podezřelý ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy, za což mu v případě odsouzení hrozí až osmnáctiletý pobyt za mřížemi," informovala mluvčí policie Violeta Siřišťová.

 

Podezřelý muž s největší pravděpodobností užívá vozidlo Škoda Octavia III Combi modré barvy, které má registrační značku 6AY 1863. S sebou může mít labradora hnědé barvy.

 

Policie prosí veřejnost, aby se muže nesnažila zadržet, jelikož může být nebezpečný a ozbrojen!

 

 

"V této souvislosti prosíme veřejnost o pomoc při pátrání po uvedeném vozidle a jeho pohybu. Jakékoliv informace směřující k dopadení tohoto muže, můžete sdělit na linku 158," doplnila Siřišťová.

 

GALERIE: Pátrání po podezřelém muži

1
/
4
Zdroj: Policie ČR
Pátrání po podezřelém muži - 1

TN.cz