Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

vraždy v Kanadě

Policie přišla zatknout vraha, k posteli měl přivázaného muže

Vyšetřování vražd v případu Bruce McArthura
Zdroj: Profimedia

Bruce McArthur byl podezřelý z několika vražd, když k němu vnikla policie, našla dalšího muže, který byl přivázán k posteli. Následné vyšetřování ukázalo, že bylo obětí mnohem více, celkem měl McArthur zabít osm lidí, před soudem v Torontu se ke strašlivým činům doznal.

Během prvního dne soudního slyšení zveřejnil vrchní žalobce MIchael Cantlon strašlivé detaily činů, kterých se měl Bruce McArthur dopustit, uvádí portál CTW News. Obžalovaný se již minulý týden přiznal k osmi vraždám.

 

Podle Cantlona policie v počítači obviněného objevila osm složek s fotografiemi, na kterých byly zachyceny jeho oběti, některé ještě naživu, jiné už po smrti. Na některých fotografiích byly jeho oběti nahé, mrtvoly byly oblečené v kožichu, některé měly v ústech cigaretu. Podle fotografií byly oběti sexuálně zneužity.

 

McArthur měl své oběti uškrtit pomocí provazu na kovové tyči. Vražednou zbraň a další věci na fotografiích měla policie také nalézt v domě obžalovaného.

 

 

Počítač obsahoval také devátou složku, která nesla jméno muže přivázaného k posteli. Policie McArthura zadržela 18. ledna 2018. První oběť zmizela už v roce 2010, i přes vyšetřování zmizení tří obětí, které zmizely do roku 2012, se McArthur nedostal do hledáčku policie, uvádí CTV.

 

Své oběti měl McArthur rozřezat a schovat v květináčích a v údolíčku za jeho parcelou v Leasidem, kde uskladňoval nástroje pro své podnikání. Ostatky obětí po původním pohřbu měl obviněný neustále přesouvat.
 

klma TN.cz