Sexuální smršť

Policie se otřásá skandálem: Dívka spala se 30 muži zákona!

Celeste Guap, aktérka policejního sexuálního skandálu
Zdroj: facebook.com
Téma:

Obrovský skandál otřásá kalifornskou policií. V jeho centru stojí osmnáctiletá prostitutka Celeste Guap, která podle vlastních slov spala s minimálně třiceti různými policisty. Od pochůzkářů po řídící důstojníky.

A jako kdyby to nestačilo, někteří z policistů měli s Celeste sex před jejími osmnáctými narozeninami. K mužům zákona má Celeste blízký vztah díky tomu, že její matka je policejní dispečerka.


Celeste Guap ovšem není dívčino skutečné jméno, jen pseudonym, který používá. Guap přitom v pouličním slangu znamená peníze.


Mladá kněžka lásky šokovala reportéra americké stanice ABC, když mu řekla, že poprvé vzala peníze za sex už ve dvanácti letech!


A první policista, s nímž měla jako šestnáctiletá pohlavní styk, byl kamarád její matky z policejního oddělení v Oaklandu. "On mi říkal: Dělej a rychle dospěj, ať už je ti osmnáct. A já ho umluvila, ať se mnou má sex, i když jsem nezletilá. Trápí mě, že jsem na něj tlačila, i když se snažil zachovat správně," vzpomíná Celeste.


Prostitutka ovšem také přiznala, že spát s policejními důstojníky nebyl právě nejvýnosnější byznys. Podle svých vlastních slov totiž dostala za sex peníze jen třikrát. Ostatní muži zákona neplatili nic.Na dotaz, proč tedy Celeste měla sex s tolika policisty, kteří jí nic nedali, mladá žena odvětila, že měla jiné výhody. Policisté jí totiž varovali před různými zátahy a kontrolami a několikrát dokonce jí a jejím přátelům dávali informace z běžících vyšetřování.


Celeste se v interview pro americkou televizi také pochlubila, že mezi jejími zákazníky byl i policejní kynolog. A ona moc stála o to, aby se mohla seznámit s jeho psím parťákem.


A taky se jí to splnilo. "Jednou jsem s ním měla sex v jeho autě a jeho pes všechno sledoval ze zádního sedadla," vzpomíná Celeste, která vyšetřování hatí tím, že odmítá vyjmenovat ty policisty, se kterými si v několika kalifornských okrscích užívala.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz