PÁTRÁNÍ

Prosím, pomozte nám v pátrání, žádá lidi bratr ztraceného Tomáše (15)

Anna Křenková
Anna Křenková
Aktualizováno 13:43
20.4. 2021 12:07
Téma:

Rodina pohřešovaného patnáctiletého Tomáše prosí na sociálních sítích veřejnost, aby jí pomohla s pátráním. Chlapec beze stopy zmizel minulý týden ve středu. Policisté při pátrání našli několik Tomášových věcí, chlapce se ale stále nepodařilo najít.

Jak pokračuje pátrání a kde by lidé mohli pomoci, informuje na facebooku Tomášův bratr. Ve středu bude podle něj prohledána řeka a její okolí. Podle informace brněnských hasičů bude snížena hladina Svratky o 1 m. Řeka bude postupně snižována od 8:30 ráno.

 

Rodina vyzvala dobrovolníky, aby začali pátrat okolo 9:30. "Smysl má hledat v úseku koryta řeky Svratky od Jundrovského mostu až po Židlochovice, a to včetně ramene řeky Svratky u Modřic," napsal David.

 

"Přátelé, kamarádi, známí, dobrovolníci a všichni kdo nám nyní pomáháte. Velmi si ceníme Vaší pomoci, která má vést k nalezení našeho syna Tomáše," předal Tomášův bratr přes sociální sítě dobrovolníkům vzkaz od rodičů.

 

 

"Bohužel i dnes bylo pátrání neúspěšné. Zítra bychom ještě chtěli projít tuto oblast: Komín za ZŠ Pastviny + Palackého vrch. Kdo můžete, připojte se prosím. Děkujeme všem," informoval David o průběhu pátrání v minulých dnech a přiložil úterní plán i s mapkou oblasti.

 

Tomáš byl minulý týden naposledy viděn s kamarády. Co se během setkání stalo, je zatím nejasné. Na místě, kde byl chlapec s kamarády, se našlo několik jeho věcí - batoh, mobil, bunda a jedna bota.

 

STEDA S ohledem na manipulaci vky hladiny eky Svratky z dvodu napadanch strom, bude dle informace Jundrovskch...

Zveejnil(a) David Pospil dne ter 20. dubna 2021

 

V pátrání pokračuje i policie. "V těch dalších částech toho pátrání jsme se zaměřili na řeku Svratku, kde jsme propátrávali dno naší policejní technikou. Propátrávali jsme také břehy řeky Svratky, hledali jsme chlapce i v oblasti Jundrova v oblasti skleníků. Hledali jsme ve studnách a v šachtách, bohužel to naše pátrání bylo zatím neúspěšné," uvedl mluvčí Policie Bohumil Malášek

 

Policie stále pátrá po 15 letém chlapci: Ten zmizel 14. dubna. Na video se podívejtde zde:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz