Příčina úmrtí

Policie už ví, co se Zuzaně (†37) stalo! Promluvil i její kolega

Téma:

Po zdravotní pitvě už je konečně jasná příčina úmrtí smrti 37leté maminky Zuzany. Její smrt v Šáreckém údolí v Praze, kde ji policisté našli po třech dnech pátrání, nezavinila další osoba. Jednalo se totiž o náhlé zdravotní komplikace.

"Zdravotní pitva potvrdila, že 37letá žena zemřela bez cizího zavinění. Znalci z oboru soudního lékařství určili, že příčinu úmrtí způsobily zdravotní komplikace," sdělil redakci TN.cz mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Neupřesnil však, o jaký problém konkrétně šlo.


Policisté také stále nevysvětlili, jak se žena do Šáreckého údolí dostala. Měla totiž jít na lekci jógy v centru Prahy. Doma měla přitom manžela a dvě malé děti. "Kriminalisté po prošetřování celého případu zjistili určité indicie, které je zavedly do Šáreckého údolí," dodal Rybanský, další informace už ovšem k policie k případu nesdělí. Podrobnosti případu tak zůstanou záhadou.


Redakci TN.cz se ozval také zahraniční kolega zesnulé ženy ještě před tím, než byly známé výsledky pitvy. Polemizoval o tom, jestli si Zuzana nemohla ublížit sama: "Párkrát jsme spolu mluvili. Vždy na mě působila jako vstřícný a šťastný člověk. Ale to byl jen můj dojem, určitě jsem se mohl plést."

 


Právě sebevražda byla příčinou, o které se spekulovalo na sociálních sítí. Mnozí však nemohli uvěřit tomu, že by ji mohla spáchat milující matka dvou dětí. "Sama jsem matka. Neumím si to představit, je za tím něco jiného," napsala jedna z diskutujících.

Podívejte se na reportáž TV Nova z minulého týdne: 

nor TN.cz