Dramatická honička

Policie v Praze honila ujíždějícího řidiče! Auto mělo kradené značky

Téma:

Dramatickou honičku v ulicích Prahy 10 mají za sebou policisté. Ujíždějícího řidiče museli zastavit vjetím do protisměru. Auto bylo vyřazeno z registru a mělo kradené registrační značky.

O honičce informovala agentura Aktu.cz. Ujíždějícího řidiče zastavili policisté na křižovatce ulic Turnovského a Černokostelecká v pondělí po sedmé hodině večer. V autě byl ještě jeden spolujezdec.

 

Zastavit muže se policii podařilo až vjetím do protisměru a namířenými zbraněmi. Podezřelého auta si nejdříve všimla policejní hlídka, přední registrační značka totiž nebyla na obvyklém místě, ale za sklem.

 

GALERIE: Policejní honička v Praze

1
/
4
Zdroj: AKTU.cz
Policejní honička v Praze - 1

 

Policista se chtěl řidiče njedříve pouze zeptat, proč nemá značku tam, kde má být. Muž ale na nic nečekal a začal ujíždět. Hlídka povolala posily, za podezřelým se nakonec honila dvě policejní auta.

 

 

Podle Aktu.cz řidič ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu. Policistům ujížděl jednosměrkami, porušil několik předpisů. Na autě, které už bylo vyřazeno z registru, byly umístěny registrační značky z jiného vozu.

 

Oba ujíždějící muže po zastavení policisté zadrželi. Zkoušky na alkohol i drogy, které u řidiče provedli, byly negativní.

epa TN.cz