PÁTRÁNÍ PO DÍVCE

Ztratila se maminka ročního dítěte! Policie žádá o pomoc při pátrání

Ivan Berka
Ivan Berka
4.2. 2021 14:44
Téma:

Policie na Českolipsku pátrá po 17leté matce ročního dítěte. 19. ledna odešla z domova, vypnula si i telefon a rodina o ní neví. O dítě teď pečuje babička.

Sára Bendiková z Mimoně odešla 19. ledna kolem 18. hodiny a své matce, s níž bydlí ve společné domácnosti, řekla, že se jde jenom projít.

 

Od té doby je nezvěstná. Doma přitom nechala roční dítě, o které se teď musí starat jeho babička. Právě ta se na policii obrátila s tím, že má o svoji dceru strach. Sára Bendiková totiž trpí chronickou chorobou, která by se jí bez léčby mohla zhoršit.

 

Kriminalisté z České Lípy vědí, že něco podobného udělala už minulosti, nikdy to ale nebylo na tak dlouhou dobu. Mladá maminka má vypnutý telefon, a to kriminalistům ztěžuje její vypátrání.

 

 

"Pohřešovaná žena je vysoká 162 cm, štíhlé postavy, má hnědé oči a hnědočerné delší kudrnaté vlasy, které nosí nejčastěji učesané do drdolu, Při odchodu z domova měla na sobě černou prošívanou bundu plus šedé legíny, na nohou měla černé kotníkové boty. Všimnout si u ní můžete i výrazného předkusu," řekla mluvčí českolipské policie Ivana Baláková.

 

Na zápěstí ruky má vytetovaný obrázek se symbolem srdce a tepu. Informace o zmizelé mamince ročního miminka můžete volat na linku 158.

TN.cz