důkaz v kapse

Telefon zatčené dívky odhalil tajemství. Natáčela si sex se psem

Žena měla sex s pitbulem
Zdroj: thinkstockphotos.com/ profimedia.cz
Jenna Louise Driscollová a pitbul
Téma:

Když policisté v australském Brisbane zadrželi v říjnu 2014 mladou ženu, kterou podezřívali z prodeje drog, prohlédli také její telefon, aby se podívali po případných kontaktech na další dealery a zákazníky. Nestačili se ale divit, co tam našli. Jenna Louise Driscollová se natočila při sexu se svým pitbulem!

Policisté podezřívali Jennu Louise, že pašuje a prodává marihuanu. V říjnu 2014 ji zadrželi a provedli domovní prohlídku. V jejím rámci žene zabavili také mobilní telefon. Místo kontaktů na zákazníky a další dealery ale objevili něco nečekaného.

 

V telefonu našli tři videa, na kterých je Jenna Louise zachycena, jak se oddává sexu se psem! Tím zřejmě byl pitbul, kterého pětadvacetiletá Australanka chovala.

 

Vedle obvinění z přechovávání a pašování drog tak byla obviněna i ze tří případů zoofilie. Policisté jí sdělili obvinění tuto středu, po rok a půl dlouhém vyšetřování případu. Soudce zatím datum soudního přelíčení nestanovil.

 

 

"Tohle není něco, co byste čekali, že se může stát," uvedli mluvčí australské organizace, která bojuje proti týrání zvířat. "V zákoně o ochraně zvířat není zoofilie uvedena. Abychom mohli něco udělat a psa odebrat, tak musíme dokázat, že k tomu chování skutečně došlo," citoval organizaci deník Metro.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Muž měl sex na Štědrý den. Bohužel ne s člověkem!

NEJNECHUTNĚJŠÍ INTERNETOVÁ DISKUZE: Skupina Čechů si domlouvá sex se psy. Vědí, že se jedná o trestný čin?

vbo TN.cz