porodila dítě

Záhada těhotné ženy v kómatu: Policie po jejím porodu už zatýkala

Úchopový reflex
Zdroj: Profimedia
Téma:

Ve středu zatkla americká policie pro podezření ze znásilnění ženy ve vegetativním stavu šestatřicetiletého zdravotníka. Pacientka arizonského pečovatelského centra na konci prosince porodila zdravé dítě.

Americká policie zatkla šestatřicetiletého muže podezřelého ze znásilnění ženy ve vegetativním stavu. Nathan Sutherland, licencovaný zdravotník, se dlouhodobě staral o ženu v pečovatelském domě Hacienda HealthCare. Žena několik let ležela ve vegetativním stavu poté, co se málem utopila.

 

Sutherlanda usvědčily testy DNA. Jeho vzorek se shodoval se vzorkem narozeného dítěte. Muž byl předběžně obviněn ze sexuálního zneužití. Obvinění je o to závažnější, že se žena v bezvědomí nemohla bránit.

 

 

Zdravý chlapec se narodil 29. prosince. Samotný porod byl velmi náročný - policejní seržant Tommy Thompson na tiskové konferenci uvedl, že chlapeček byl při příchodu na svět ve vážném stavu a skoro zemřel.

 

Lékařům se však podařilo miminko zachránit. "Mám informace, že chlapečkovi se daří dobře,“ řekl ve středu Thompson kanálu CNN. Zaměstnanci ústavu neměli o těhotenství tušení až téměř do poslední chvíle, kdy žena sténala, nikdo ale netušil proč.

 

mj TN.cz