Nádherné přátelství

Strážník zachránil psa před divočákem. Netušil, že je vše jinak!

Přátelství psa a divočáka - 1
Zdroj: facebook
Téma:

Policista z Milevska odchytil psa, který u silnice běhal vedle divočáka. Majitele zvířete dokonce znal, takže mu ho chtěl rovnou odvést. Po chvíli zjistil, že zvíře před divočákem zachránit nepotřebovalo. Dojemnou policejní akci sdílelo na Facebooku tisíce lidí.

Vždy není vše takové, jak se zdá. A přátelství může vzniknout i mezí zvířaty, od kterých by to nikdo nečekal. Tak by se dala popsat "záchrana" psa, kterou v prosinci prováděl městský policista Tomášek, který se podělil o úsměvný policejní zásah na sociální síti.

 

"Na silnici běhal pes doprovázený divočákem! Protože jsme psa už z minulosti znali, odchytili jsme ho a dali do auta s tím, že ho odvezeme páníčkovi," popsal policista. Pak přišla chvíle, se kterou nepočítal. "Jenže…jakmile byl pes v autě, divočák začal kvičet a evidentně psa hledal. Psa jsme proto na vodítku z auta pustili ven, čuník okamžitě k němu přiběhl, lehl si vedle něho a byl spokojený," popsal.

 

 

GALERIE: Přátelství psa a divočáka

1
/
3
Zdroj: facebook
Přátelství psa a divočáka - 3

 

K jeho překvapení se totiž jednalo o kamarády. "Když si poté pro oba přijel majitel, potvrdil nám, že to jsou nerozluční kámoši a že jeden bez druhého nedají ani ránu – hezké přátelství, že?" zakončil policista.

 

 

Příběh o neobvyklém přátelství vyvolal na sociální síti vlnu emocí a sdílelo ho více než deset tisíc uživatelů Facebooku. "To je kouzelná dvojka ", "to je úžasné ", "dojalo mě to", shodují se lidé. "Bože to je krásné, kdo by řekl, že pes a prase budou takoví dobří kamarádi," napsala Markéta. "To je tak nádherné. Nemám slov," napsal Honza.

 

Lidé ale také mají velkou obavu o bezpečí divočáka. Nyní je totiž myslivci loví. "Bezva, ale ať je majitel nenechává volně pobíhat po silnici," upozornila Anna a další lidé s tím, že by mohl někdo divočáka zastřelit. "To je fakt hezký a zajímavý příběh, ale celkem bych apelovala na majitele ohledně zabezpečení obou kámošů, nechtěla bych potkat kance a pitbula spolu na silnici," dodala Markéta.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Michaelovi uteklo štěně z útulku. Když se pes za 4 měsíce objevil, majitel jeho čin konečně pochopil!

Před 18 měsíci přišel o svého psa. Nepochopíte, kde ho po roce a půl našel!

ham TN.cz