Násilí v Mostě

Policisté jeli krotit večírek, v bytě objevili mrtvolu! Byla to vražda?

Jitka Fárová
Jitka Fárová
15.10. 2019 17:41
Téma:

Mostečtí kriminalisté vyšetřují smrt muže. Podle prvotního ohledání mělo jít o násilný trestný čin. Stalo se to v noci na úterý v jednom z bytů na sídlišti Liščí vrch. Policisté zadrželi v této souvislosti jednoho podezřelého. Za jakých okolností muž zemřel, objasní až pitva.

Bylo krátce po půlnoci, když lidé na chodbě uslyšeli hluk. Parta cizinců se měla vracet domů a prý byli opilí. V zábavě ale pokračovali i doma. Sousedé proto zavolali policii.

 

"To byly rány, jako když někoho bijí, ale bez zvuku, bez hlasu. Nikdo nekřičel, jenom takové tupé rány," popsala pro TV Nova jedna ze sousedek.

 

Když policistům muži konečně po nějaké době otevřeli, našli v bytě ležet muže bez známek života. Místo činu muži zákona zapečetili.

 

 

 

"Šetříme násilný trestný čin, ke kterému došlo v nočních hodinách v Mostě. Podezřelého jsme zadrželi," řekla stručně policejní mluvčí Alena Bartošová.

 

Podle sousedů šlo o problémové nájemníky. Hluk a křik prý byly na denním pořádku.

 

Kriminalisté zatím nespecifikovali, o jaký násilný trestný čin se jedná. Zda šlo o vraždu nebo o ublížení na zdraví s následkem smrti, upřesní až nařízená soudní pitva.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz