Krimi

Policisté museli čelit velké přesile, náhodou zadrželi i hledaného muže

Petr Brzek
Petr Brzek
18.5. 2021 14:03
Téma:

Více než dvojnásobné přesile musela čelit dvoučlenná policejní hlídka, která v Hradci Králové vyjížděla řešit konflikt pěti lidí. Nakonec se ukázalo, že po jednom z pětice výtržníků je dokonce vyhlášeno celostátní pátrání.

Vše začalo telefonátem na tísňovou linku. V telefonu se ozval policistům muž, který tvrdil, že se obává trojice lidí. Když dva policisté přijeli na místo, tak byl ještě klid. Pak se ale strhla pořádná mela.


Dosud klidná žena vyvolala podle svědků konflikt jako první a začala dalšího člověka urážet. K tomu se jí ještě zastal její přítel, který všechny zasypal sprškou vulgárních slov.

 

 

Ve skupině byl navíc i člověk, který se na první pohled snažil držet stranou. A měl dobrý důvod. Byl v celostátním pátrání a toužil ho vidět Okresní soud v Hradci Králové. Policisté ho museli spoutat a zařídit, aby neutekl. Na jedinou hlídku toho zkrátka bylo v tu chvíli moc, a tak nakonec zavolala posily.

 

Zatím je víc otázek, než odpovědí. Policisté totiž nezjistili, co bylo původní rozbuškou tohoto konfliktu. Odpověď by mělo přinést vyšetřování.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

JH TN.cz