Může být ozbrojený

Na ubytovně našli dva mrtvé muže. Policie hledá podezřelého obra!

Kriminalisté od nedělního večera vyšetřují násilnou smrt dvou mužů na ubytovně v Opatovicích nad Labem. Jak přesně zemřeli, nechce policie sdělit. Začala ale pátrat po podezřelém 32letém Ukrajinci. Lidé se ho nemají snažit sami zastavit.

Podezřelý Maksym Andreiev měří 190 až 200 centimetrů, má urostlou atletickou postavu. "Na sobě by mohl mít tmavé oblečení a tmavou čepici, v ruce příruční tašku," uvedla policejní mluvčí Dita Holečková.

 

Podle policie může být 32letý Ukrajinec ozbrojený a nebezpečný, proto se ho lidé sami nemají snažit zadržet, ale zavolat na tísňovou linku 158.

 

Co přesně se v Opatovicích na Pardubicku stalo a odkud zesnulí muži pocházeli, zatím není jasné. Vyšetřování je teprve na začátku, policisté proto zveřejnili minimum informací. 

 

"Policisté pracují s několika vyšetřovacími verzemi a zjišťují všechny okolnosti případu. Jak oba muži zemřeli, nemůžeme v tuto chvíli z taktických důvodů sdělit," informovala Holečková. Podle webu Novinky.cz měl jednoho z mužů někdo pobodat. 

 

 

Jako první vyrazili v neděli večer k ubytovně záchranáři. "Z důvodu vyšetřování se bohužel v tuto chvíli k případu nemůžeme vyjadřovat," řekl mluvčí záchranky Aleš Malý.

 

GALERIE: Policie vyšetřuje násilnou smrt dvou mužů na Pardubicku

1
/
3
Zdroj: TN.cz
Policie vyšetřuje násilnou smrt dvou mužů na Pardubicku

TN.cz