Razie v Německu

Policisté v šoku: Ve skříni objevili 2,5 roku nezvěstného chlapce!

Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 16:14
22.12. 2019 14:50
Téma:

Pořádné překvapení čekalo v pátek na policisty, kteří na západě Německa vtrhli k muži podezřelému z distribuce dětské pornografie. Ve skříni totiž objevili teenagera, který se ztratil před více než dvěma lety.

Muži zákona patnáctiletého chlapce objevili živého ve městě Recklinghausen v Severním Porýní-Vestfálsku ve chvíli, kdy prohledávali domov čtyřiačtyřicetiletého podezřelého.

 

"Zasahující policisté ve skříni objevili chlapce. Následné vyšetřování ukázalo, že jde o patnáctiletého hocha, který byl dlouhou dobu nezvěstný," cituje z prohlášení recklinghausenských policistů americká CNN.

 

Teenager se ztratil před dvěma a půl roky. Podle policistů nic nenasvědčovalo tomu, že by byl v bytě podezřelého muže držený proti své vůli. Každopádně zatím zůstává pod policejní ochranou.

Policisté následně zmíněného čtyřiačtyřicetiletého muže i dalšího muže, který v bytě také byl, zatkli. Druhého zmíněného později propustili, čtyřiačtyřicetiletý je podezřelý z vážného mravnostního deliktu. Podle Deutsche Welle je starší muž otcem toho zatčeného.

 

Při domovní prohlídce vyšetřovatelé zajistili větší množství datových nosičů, které nyní zkoumají.

TN.cz