Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Srážka na Znojemsku

Policisté zastavili u nehody, jejich auto smetla octavia! 5 zraněných

Nehoda policejního auta na Znojemsku
Zdroj: ZZS Jihomoravského kraje
Náraz auto odhodil mimo silnici

Auto na Znojemsku v noci narazilo do služebního vozu dopravních policistů, kteří zastavili u nehody. Pět lidí včetně dvou policistů se zranilo. V autě řidiče, který do policejního auta vrazil, pak našli věci na přípravu drog a zřejmě i drogy samotné.

U obce Trnové Pole vyšetřovali v úterý před půlnocí policisté nehodu osobního auta a služební vůz měli odstavený v protisměru se zapnutými majáky. Čelně tam do něj narazila Škoda Octavia.

 

Vážná zranění utrpěli dva lidé v Octavii a pracovník odtahové služby. "Záchranáři ošetřili mladou ženu, kterou poté převezli na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Brně - Bohunicích. Do stejného zařízení převezli na řízené ventilaci také těžce zraněného muže," uvedli záchranáři.

 

Dalšího pacienta s těžkým zraněním transportovali do Fakultní nemocnice u svaté Anny. Dva policisté utrpěli lehčí zranění. "Zdravotníci je ošetřili a převezli do znojemské nemocnice," doplnila záchranná služba v tiskové zprávě.

 

 

V Octavii potom vyšetřovatelé našli doklady cizích lidí, plynovou pistoli, bílý prášek, léky a další věci, které slouží k výrobě drog. Řidič si navíc nepožádal o vrácení řidičského průkazu po předchozím trestu. Zda byl pod vlivem návykových látek, ukáže až rozbor krve.

 

Škoda je půl milionu korun a přesná příčina nehody se vyšetřuje.

epa tn.cz / TV Nova