Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

otřesný případ

Policistka si to rozdala se šéfem, dítě nechala v autě. Upeklo se tam

Cassie Barker
Zdroj: facebook, Cassie Barker
Policistka nechala své dítě umřít v rozpáleném autě

Devětadvacetiletá policistka byla obviněna z odporného činu - zatímco si totiž užívala sexuálních radovánek se svým šéfem, její tříletá dcerka zůstala v rozpáleném autě sama. Po čtyřech hodinách se pro dítě vrátila, to už ale bylo mrtvé. Hrozí jí 20 let ve vězení.

Americká policistka se v pondělí přiznala k otřesnému činu, který se odehrál před více než dvěma lety. Devětadvacetiletá Cassie nechala tříletou holčičku samotnou ve služebním autě a pozvala svého nadřízeného k sobě domů.

 

Zatímco si tam spolu čtyři hodiny užívali, vnitřek auta zahřívaly paprsky horkého zářijového slunce. Než se matka vrátila zpátky ke svému vozidlu, holčička se v autosedačce v podstatě upekla. Informoval o tom britský deník Mirror.

 

Cassie byla nejen vyhozena z práce, ale rovněž stanula před soudem obviněná ze zabití. Soudce Larry Bourgeois byl odporným činem šokován. "Nevím, co bych vám mohl udělat, aby to bylo horší než to, co teď musíte prožívat. Už navždycky budete pohřbena ve vězení své mysli," sdělil obžalované matce. Té nyní hrozí trest 20 let ve vězení, o kterém soud rozhodně příští měsíc. Konečný verdikt si poslechne 1. dubna.

 

Matka se u soudu rozplakala. Její obhájce řekl, že od hrůzné události trpí postraumatickou stresovou poruchou. Původně byla souzena za vraždu druhého stupně, později to ale bylo upraveno na "pouhé" zabití.

 

 

Hrozivá muka prožívá i otec zesnulé holčičky. "Pokaždé, kdy zavřu oči, představím si, jak musela trpět. A pak si vzpomenu, jak ji pokládali do rakve," řekl zdrceně. "Pořád v hlavě vidím, jak se usmívala a slyším její smích a nemůžu se zbavit představy, jak se ten úsměv a smích mění v utrpení a bolest," dodal.

sei TN.cz