smrt v přímém přenosu

Polonahá Natalia zemřela při autonehodě. Řidičku zatkli

Natalia Borodina
Zdroj: VKontakte, facebook
Byla milá dívka.
Téma:

Natalia Borodinová tragicky zahynula poté, co se během divoké jízdy v autě polonahá vykláněla z okna. Borodinová se udeřila do hlavy o silniční značení a v nemocnici na následky poranění zemřela. Její společnici, která seděla za volantem a celý incident točila na telefon, zadržela policie.

Ivannu Boirachukovou (32) podle ruských médií zatkla policie kvůli podezření, že řídila pod vlivem alkoholu.

 

Boirachuková a Borodinová se vracely z pláže Punta Cana během své dovolené v Dominikánské republice. Pětatřicetiletá matka se s odhalenými ňadry vyklonila z auta, zatímco ji řidička natáčela.

 

Během jízdy se uhodila do hlavy o dopravní značení. I přes okamžitý převoz do nemocnice následkům zranění podlehla. Truchlící rodina si nemůže dovolit převoz těla do domoviny.

 

 

Borodinová má jedenáctiletého syna, který je nyní v péči Nataliiny sestry Yulie, která zároveň pečuje o svého syna. "O tragédii jsme se dozvěděli z internetu. Až potom nám někdo zavolal a vše potvrdil. Nevíme, jak dopravit tělo zpátky, možná bude muset být pohřbená tam," uvedla její sestra.

 

Borodinová podle přátel byla rozvedená a nyní žila v Cannes. Živila se zprostředkováváním víz a podle některých médií také jako makléřka. Přátelé uvedli, že finančně podporovala svou rodinu.

 

GALERIE: Natalia Borodina

1
/
5
Zdroj: VKontakte
Natalia Borodina - 2

 

Celý případ stále vyšetřuje policie, prozatím není jasné, jestli řidička vozu bude obviněna z nějakého trestného činu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DALŠÍ ONLINE NEHODA: Opilá dívka (18) vysílala, jak zabila mladší sestru! (†14) VIDEO jen pro silné povahy

VIDEO těsně před smrtí: Šílený otec natáčel cestu autem. Holčička (†3) mu během nehody seděla na klíně!

kik TN.cz