Byl tam i kojenec

Polonahá zfetovaná žena vyváděla v Brně, kolem měla tři malé děti

Městská policie Brno
Zdroj: Profimedia
Brněnští strážníci - ilustrační foto
Vítězslav Boch
Vítězslav Boch
Publikováno 22. 10. 2019
Téma:

Vyvádění ženy, kolem které byly tři malé děti, si všimlo v pondělí odpoledne hned několik lidí v brněnské čtvrti Královo Pole. Obrátili se na městskou policii. Zmatená žena se dokonce bez ohledu na to, že kolem sebe měla děti, mezi nimiž byl i kojenec, pokusila utéct. Strážníci přivolali policisty a zdravotníky. Žena byla pod vlivem drog.

Velkou nezodpovědnost předvedla v Brně čtyřiatřicetiletá žena. V pondělí na ni hned několik svědků upozornilo městské policisty. Žena byla polonahá a hlasitě křičela. Kolem sebe měla tři malé děti, z nichž jedno byl kojenec.

 

"Strážníkům se na uvedené adrese potvrdila domněnka, že zřejmě půjde o matku dětí. I když jí strážníci opakovaně nabízeli pomoc, žena se dál chovala velmi zmateně a naprosto nepředvídatelně. Bez ohledu na přítomné děti dokonce chtěla strážníkům utéct," uvedl mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

 

Strážníci ji rychle chytili, žena pak na jednoho z nich zaútočila kopy a pěstmi, hlídka ji proto spoutala. Na místo přivolala také zdravotníky a státní policisty.

 

 

"Jimi provedený test ukázal, že čtyřiatřicetiletá žena je pod vlivem drog. V nemocniční péči následně skončila matka i kojenec, o další dvě děti se postarali příbuzní. Případem se zabývá Policie České republiky," dodal Šoba.
 

TN.cz