Jako pominutá

Pološílená vražedkyně předvedla u soudu neuvěřitelnou "šou"

Téma:

Občas obžalovaní v soudních síních předvádějí šílené věci. Před libereckým soudem stanula žena, která je obžalovaná z vraždy svého přítele v bývalém hotelu Eden. Podle obžaloby ho ubodala přímo na pokoji. Pak bývalá klientka výchovného ústavu běhala nahá a zkrvavená po chodbách a naháněla lidem hrůzu. Podobně se chovala i dnes v jednací síni.

"Do píííííííp pusťe mně. Nechci tady bejt, dokud je tady kamera. Nemá tady co dělat, právník mi to neřek! Do píííííííííp!" řvala Helena Čamrová.


Takhle to vypadalo první vteřiny po zahájení soudu. Tři lidé z vězeňské služby měli co dělat, aby obžalovanou zklidnili.


Státní zástupce se několikrát pokoušel přednést obžalobu a takhle to dopadlo, "Obžaloba, obžaloba, obžaloba! Co budeš číst tady buzerante! No tak čti! Já se neuklidním prostě," ječela Čamrová.


Žalobce to po dobrém zkoušel ještě dvakrát, ale obžalovaná ho pokaždé překřičela. Později se státní zástupce svěřil, že něco takového za svou kariéru nepamatuje.Nakonec soudkyně všechno vyřešila pauzou a čekáním, až se Čamrová zklidní. A dala podnět pro pohrdání soudem a útok na veřejného činitele.


Čamrová se zodpovídá z vraždy svého přítele. Ubodat ho měla v pokoji v bývalém hotelu Eden. Úplně nahá a celá od krve běhala po hotelových chodbách, děsila jeho obyvatele a neustále křičela.


Nakonec se zabarikádovala v pokoji s ubodaným přítelem. Když policisté vykopli dveře, seděla obkročmo na mrtvém muži s nožem v ruce.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CHLADNOKREVNÁ KRÁSKA: Slovenská modelka zabila bohatého přítele. Teď si vyslechla krutý rozsudek!

Třináctiletá dívka vložila na Facebook tuto fotku, za chvíli byla mrtvá. Proč?

Související témata:
pez, Ivan Berka TN.cz