Co se s ním stalo?

Otec unesl Davídka (5) a skočil pod vlak. Chlapce hledá celá země

Pohřešovaný Davídek - 2
Zdroj: Komenda Stołeczna Policji

Otec vzal pětiletého Davídka ve středu z domu nedaleko Varšavy a odešel. Po několika hodinách našla policie na kolejích mužské tělo. Zatím vše nasvědčuje tomu, že se dvaatřicetiletý otec Davídka zabil skokem pod vlak. Matka je zoufalá, po pětiletém Davídkovi se totiž slehla zem.

Davídek Żukowski z města Grodzisk Mazowiecki poblíž Varšavy se ztratil poté, co ho jeho otec odvedl po středeční páté odpoledne z domu. Po několika hodinách policie našla tělo chlapcova otce na kolejích. Podle všeho spáchal sebevraždu. Ale kam se ztratil Davídek, nikdo neví.

 

Policie rozjela rozsáhlé pátrání po malém chlapci o středeční půlnoci, kdy matka zmizení syna nahlásila. Davídka hledají policisté se psy a ve vzduchu mají také drony. Kromě mužů zákona po hošíkovi pátrají i hasiči.

 

 

 

"Je více než pravděpodobné, že chlapec je nyní bez dozoru dospělého. Měl na sobě šedo-modrou mikinu, modré džíny a modré tenisky s obrázky Bleska McQueena,“ popisuje mluvčí polské policie Sylwester Marczak.

 

 

Otec se synem cestovali v šedé Škodě Fabia. Auto už policisté našli, ale bez Davídka. Vyšetřovatelé se domnívají, že se David může pohybovat v oblasti Grodzisk Mazowiecki nebo v okolí varšavského letiště.

ts TN.cz