Je na dně

Pomeje po rozchodu s manželkou šokoval: "Nechte mě umřít!"

Téma:

Jiří Pomeje je na dně! Přestože překonal rakovinu, přeje si prý zemřít. Řekl to novinářům před hospodou, kde teď tráví veškerý volný čas. Manželka Andrea ho totiž vyhodila z domu, údajně jí došla trpělivost s jeho závislostí na alkoholu.

Bývalého herce a producenta Jiřího Pomeje našli novináři ve čtvrtek odpoledne v hospodě nedaleko jeho domu. Jen několik hodin předtím vyšlo najevo, že se rozešel s manželkou Andreou. Jirka podle ní nadměrně pije a měl by se léčit z alkoholismu.

 

Pomeje si ale zřejmě z jejích slov příliš nevzal. Hostinec nechal dokonce uzavřít pro veřejnost, a tak se uvnitř skrýval jen bývalý producent a několik jeho kamarádů. S novináři Pomeje mluvit odmítl a pokusil se o zoufalý útěk.

 

Reportér TV Nova ho pak našel u zadních dveří do hospody, jak se dobývá zpět dovnitř. Bylo ale zamčeno, a tak se Jirka konečně uvolil rozchod se ženou okomentovat. Místo optimistického přístupu, s nímž prošel celou léčbu rakoviny hrtanu, ale ukázal, že je opravdu na dně.

 

Podívejte se na reportáž z Tevizních novin:

 

 

"Chci říct jednu jedinou věc. Nechte mě umřít. Nechte mě v klidu umřít, já už nic nechci," prohlásil Pomeje. Na otázky, kde bude bydlet, jak si s manželkou podělí majetek a kdo se bude starat o malou dceru, odpovědět odmítl.

 

 

Nařčení, že by byl alkoholik, se Pomeje vysmál. "Piju jako každej normální chlap. Schovával jsem se tam," přiznal novinářům. "Nechte mě normálně v klidu umřít, je mi padesát tři, čau," dodal a otočil se k odchodu.

 

Pomeje stíhá v poslední době rána za ranou. Rozchod s manželkou přišel poté, co mu lékaři diagnostikovali rakovinu hrtanu a musel na operaci, kvůli které téměř přišel o hlas. Jenže zatímco zákeřnou nemoc, zdá se, překonal, odchod od rodiny může být poslední kapkou...

 

ČTĚTE TAKÉ:

Je váš vztah ZRALÝ NA ROZCHOD?
Říká vám TYHLE VĚTY? Dejte si pozor, ve vzduchu visí ROZCHOD

epa TN.cz