Tragédie u Liberce

Pomohli a odjeli. Hledají se svědci nehody, kde zemřela matka s dětmi

Nehoda u Liberce
Zdroj: TV Nova
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 30. 10. 2019
Téma:

Policisté, kteří vyšetřují tragickou nehodu, při které minulý týden u Liberce zemřela matka se dvěma dcerami, hledají dobrodince, kteří u nehody pomáhali jako první, pak ale nepočkali a odjeli. A prosí o pomoc i řidiče, kteří v pátek místem projížděli a mají palubní kamery.

"Žádáme, aby se nám přihlásili případní řidiči, kteří byli u místa dopravní nehody a mají k dispozici záznamy z palubních kamer. Přijmeme jakékoliv videozáznamy, na kterých jsou zachyceny důležité okamžiky vztahující se k uvedené dopravní nehodě," uvedla ve středu policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

 

Zároveň vyšetřovatelé hledají neznámé dobrodince, kteří u nehody zastavili jako první a spolu s polským řidičem poskytovali první pomoc, potom ale odjeli pryč.

 

Svědci se mohou hlásit na bezplatné lince 158 nebo se například s videozáznamy zastavit na nejbližší policejní služebně.

Sochorová na doplňující dotaz TN.cz řekla, že žádné další nové informace k ostře sledovanému případu nejsou. "Výsledky pitvy či toxikologické rozbory zatím nemáme k dispozici," informovala.

 

Tragická nehoda vyvolala velmi silnou odezvu - krátce po ní se totiž ozvala starší dcera mrtvé ženy, která je přesvědčená o tom, že její matka bourala úmyslně. Prý kvůli sporu o děti.

 

Připomeňte si nehodu v pondělní reportáži:

 

TN.cz