Masakr ze závisti

Pomsta po Výměně manželek: Otrávená zvířata, uřezané hlavy

Výměna manželek - Míla a Dana
Zdroj: TV Nova

Reality show Výměna manželek je známá tím, že párům, jež ji podstoupily, změní život nebo ho minimálně nějakým způsobem ovlivní. Manželé Dana a Míla zažili závist a pomstu cizích lidí.

Ačkoliv manželství rázné Dany a sexuálně náruživého Míly Výměnu manželek přežilo ve zdraví, a dokonce se spíše utužilo, přesto je po reality show potkala opravdu otřesná věc.

 

"Nejdříve nám otrávili jednu kozu, pak druhou kozu, a pak kůzleti uřízli hlavu," svěřila se Dana s tím, co se dělo po natáčení.  "Vyzkoušeli jsme si, že lidi dokážou být zlí a oškliví," dodala s tím, že nemá podezření, kdo by takovou nechutnou záležitost mohl provést.

 

Fotky z Výměny manželek

1
/
5
Zdroj: Oficiální zdroj
Kateřina

 

"Už jsme si ani další kozy nepořizovali, aby se nám nestalo to samé. Rozhodně to nebylo nic příjemného," řekl manžel Míla. Vše si vysvětluje lidskou závistí. Jinak jim ale Výměna manželek změnila život k lepšímu - tedy především jejich vztah. "Milujeme se, naopak máme ještě lepší vztah po té době. Můžeme spolu být 24 hodin denně," dodal Míla. 

 

 

Celý díl najdete na webu NovaPlus. A velkou reportáž o tom, jak rodiny žijí dnes, uvidíte ve Volejte Novu  v sobotu dopoledne.

 

ČTĚTE TAKÉ:

To nejlepší z Výměny manželek: Ochmatávání, facka a sprosté nadávky

Krkavčí matky z Výměny manželek: Obě kvůli reality show promeškaly důležité dny svých dcer!

Související témata:
pet TN.cz