Hororová show v Turecku

Popálená Týnuš poprvé promluvila: "Bála jsem se o zrak!"

Slavná blogerka a youtuberka Týnuš Třešničková
Zdroj: Profimedia / instagram

Kristýna Třešňáková, známější spíš jako blogerka a youtuberka Týnuš Třešničková, zveřejnila vůbec první vyjádření o svém zdravotním stavu. Týnuš byla popálená na třetině těla při ohnivé show v luxusní restauraci. Podle ní mohla nehoda dopadnou i mnohem hůř!

Youtuberce posílali její fanoušci i odpůrci tisíce zpráv. Třešňáková se ale od incidentu na všech svých sociálních sítích odmlčela. Až v pátek poprvé po týdnu promluvila o tom, jak na tom vlastně je:


"Denně mi píšete tak velké množství zpráv, a proto bych všem ráda dala vědět, že jsem v nejlepších rukou doktorů a sestřiček a cítím se každý den lépe. Moc všem děkuji za tolik pozitivní energie, kterou mi posíláte," začala Týnuš své emotivní vyjádření. Ohnivá show podle ní mohla dopadnout i mnohem hůř! 


"Měla jsem velké štěstí, že jsem ´jen´ popálená. Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř, bála jsem se o svůj zrak apod. Vše je ale v naprostém pořádku a pokud se vše bude hojit tak, jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků. Takže teď v istanbulské soukromé nemocnici na všem pracujeme," uklidnila mladá krasavice své fanoušky.

 

 

Dodala ale, že o ní teď asi ještě chvíli neuslyšíme: "Dávám si i dobrovolně detox od všech sociálních sítí, abych se pak mohla v plné síle a ještě lepší vrátit." V závěru ještě poděkovala turecké nemocnici, ve které byla hospitalizovaná.

 

 

Třešňáková v tureckém Istanbulu navštívila známou luxusní restauraci kuchaře Nusreta Gökçeho, známého na sociálních sítích pod přezdívkou Salt Bae. Se svým přítelem tam přihlížela ohnivé show, když najednou plameny vytryskly přímo na ní. Týnuš utrpěla popáleniny 2. stupně na 35 % těla - především v obličeji a na hrudníku. Její přítel vyvázl "jen" s popáleninami na 15 % těla.

 

GALERIE: Týnuš Třešničková

1
/
13
Zdroj: Instagram
Týnuš Třešničková na chvíli opustila nemocnici

Související témata:
nor TN.cz