jak na tom je?

Popálenou youtuberku Týnuš pustili ze špitálu! Tohle vzkázala

Týnuš Třešničková
Zdroj: Instagram
Týnuš Třešničková vyrazila se sestřičkami do hospody

Stav youtuberky Týnuš Třešničkové se po popálení v turecké restauraci zlepšuje. Dokonce už opustila nemocnici, i když jen na chvíli. Zdravotní sestřičky ji vzaly do hospody!

Už od září leží 23letá youtuberka v istanbulské nemocnici. Není tedy divu, že se nemohla dočkat, až se podívá ven. A tohle přání jí tento týden splnili.

 

"Nejmilejší zdravotní sestřičky mě vytáhly z nemocnice a dostala jsem povolenou i jednu sklenku vína," napsala Týnuš k fotce na instagramu. Na té bylo vidět, jak si se sestřičkami přiťukává. Na konci roku poprvé ukázala, jak jí plameny zohyzdily tělo - s fanoušky se podělila o fotku popálené ruky.

 

GALERIE: Týnuš Třešničková

1
/
13
Zdroj: Instagram
Týnuš Třešničková na chvíli opustila nemocnici

 

Kdy se Týnuš z nemocnice nadobro dostane a bude se moct vrátit do Česka, prozatím není jasné. "Bohužel nelze odhadnout můj návrat domů. A přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s prozatimními výsledky spokojeni," popsala youtuberka svůj stav v polovině prosince.

 

 

Týnuš Třešničková se popálila při kuchařské show v restauraci slavného kuchaře Salt Bae. Personál podniku udělal při vystoupení chybu a plameny sežehly mladou krásnou hvězdu českého youtube. Od té doby se Třešničková neukázala a léčí se v turecké nemocnici.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mom TN.cz