Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Cesta do Kanady

Poplach v Británii! Meghan letěla na výlet bez prince Harryho

Meghan a Harry na svatbě přátel - 1
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Meghan si dala pauzu od královských povinností a zaletěla si do Kanady. Měla navštívit svou kamarádku Jessicu Mulroneyovou, kterou neviděla od svatby s princem Harrym. Na cestu zvolila běžný komerční let.

Na poslední chvíli musel vše zachránit Kensingtonský palác. Když pobočníci královské rodiny zjistili, že vévodkyně Meghan má letenku do kanadského Toronta, dali se okamžitě do práce. Nebylo přece možné, aby letěla "obyčejným" letem.

 

O několik hodin později přišel aerolinkám Air Canada dopis s instrukcemi, jak se o Meghan mají starat. Mimo jiné měla posádka zajistit, aby ji nikdo neobtěžoval a ani nefotil. Informoval o tom portál Express s odvoláním na zdroje z aerolinek.

 

Nejnovější členka královské rodiny podle svědků působila uvolněně a na palubě si dala sklenku šampaňského. Poté usrkávala mátový čaj, četla si a sledovala nový romantický film Dámský klub. Do Kanady letěla bez manžela prince Harryho.

 

 

 

V Torontu strávila Meghan tři dny. Navštívila svou rodinu a přátele, které má ve městě ještě z doby, kdy byla hvězdou seriálu Suits. Mimo jiné se setkala s nejlepší kamarádkou Jessicou Mulroneyovou a jejím manželem Benem.

 

Teď už je ale Meghan zpátky v Británii, kde se věnuje svým povinnostem. Od návratu už stihla porušit královský protokol, když na muzikál Hamilton oblékla příliš krátké šaty. Její manžel to rozjel zase na pódiu, kde zazpíval úryvek z muzikálu.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

epa TN.cz