unikátní fotky

Takhle vypadá lesbická láska. Prohodily si i těhotenská bříška!

Lesbičky si pořídily rodinu - 8
Zdroj: Instagram

Melanie s Vanessou vždycky chtěly být matkami a i přes veškeré předsudky, které někteří lidé vůči lesbičkám mají, si velkou rodinu pořídily. A co víc, rozhodly se o svou radost originálním způsobem podělit a inspirovat tak další ženy, aby se nebály mít dítě. Podívejte se, jak nádhernou rodinu teď lesbičky mají.

Lesbický pár ze Severní Karolíny v USA se rozhodl zdokumentovat rozrůstání své rodiny na sérii několika snímků a věří, že se jejich počin stane inspirací pro další homosexuální páry. Nejprve v roce 2014 porodila dlouhovlasá Vanessa syna Jaxe, o rok později si těhotenství vyzkoušela i její partnerka Malenie, které se narodila dcerka Era.

 

GALERIE: Lesbičky si pořídily rodinu

1
/
8
Zdroj: Instagram
Lesbičky si pořídily rodinu - 8

 

To, jak se měnila během těhotenství jejich těla, ale potažmo během času i celá jejich rodina, zachytily na fotkách, které později umístily na Instagram. A tam se během krátké doby staly doslova hitem. "Je šílené, když mi lidi říkají, že je naše rodina inspiruje. Jsme z toho pořád v šoku," řekla Melanie pro Huffington Post.

 

"Ženské tělo je během těhotenství neuvěřitelné. To, jak ve vás roste nový člověk je prostě úžasné. Doufáme, že naše obrázky dodají odvahu ženám, které se třeba doteď bály pořídit si dítě," doufá Melanie.

 

 

Ani jedna z žen prý nikdy nelitovala toho, že se narodila jako lesbička, naopak jsou za to rády. Mají dvě skvělé děti, jsou si nejlepšími kamarádkami, milenkami a důvěrnicemi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ukázkový rozkrok a lesbické hrátky s kamarádkou. Unikly nové fotky Vanessy Hudgens

Prague Pride 2014: Podívejte se na NEJ fotky z pochodu za homosexualitu

Související témata:
mom TN.cz