Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Posílejte pohledy, co voní po bylinkách

Kofola
Zdroj: Kofola
Téma:

V hospůdkách už to zase voní po bylinkách v Kofole. Pozvěte na ni své blízké díky originální pohlednici.

Hospůdky a restaurace mohly konečně znovu otevřít. Aby se hospodským zákazníci vraceli s radostí a v dobré náladě, přichází Kofola toto léto s aplikací Voňavé pozdravy. Díky ní můžete s čepovanou Kofolou svým blízkým poslat pohlednici a sdílet s nimi tak své letní zážitky.Stačí si jen do mobilu stáhnout aplikaci Voňavé pozdravy a na výletě, při posezení s přáteli nebo třeba k obědu objednat čepovanou Kofolu. Až vám orosenou sklenici donesou, namiřte na ni s aplikací, vyberte si jeden z originálních designů, vylepšete ho vlastní podobiznou, doplňte osobitý pozdrav a adresáta a pohled už mu letí do schránky!


Dvě pohlednice vašim blízkým dorazí zdarma poštou. Elektronicky ale můžete pohlednice posílat a sdílet celé léto bez omezení. K tomu vám poslouží několik desítek originálních designů, díky kterým si můžete pozdrav „vyvonět“ dle svého vkusu.

I když letos nebude možné cestovat tolik jako jiné roky, s aplikací se po světě přeci jen podíváte. Můžete totiž poslat pozdrav třeba z Osla, pokochat se Sochou Pohody nebo navštívit Malé divy.

Tak si vyberte ten svůj a překvapte s ním rodinu, kamarády nebo třeba dětskou lásku, kterou jste viděli naposled na letní škole v přírodě. Pohlednicí navíc pomáháte konkrétnímu hospodskému, protože jeho podnik se vždycky zobrazí na přední straně. Vyvoněný pohled tak potěší všechny.

Související témata:
Komerční článek