Pohřeb v Praze

Poslední sbohem. Blízcí se rozloučili se zpěvačkou Hanou Hegerovou

Petr Zelený
Petr Zelený, Lukáš Richtár
1.4. 2021 15:40
Téma:

Pouze v úzkém rodinném kruhu se blízcí ve čtvrtek odpoledne v Praze naposledy rozloučili se zpěvačkou a šansoniérkou Hanou Hegerovou. Umělkyně zemřela minulé úterý ve věku 89 let.

Reportér TN.cz od obřadní síně hřbitova na pražských Olšanech před 14. hodinou hlásil, že poslední rozloučení je velmi komorní - dovnitř totiž nejprve zamířila malá skupinka pozůstalých z kruhu rodiny a následně i několik truchlících z řad veřejnosti.

 

Pohřeb je samozřejmě ovlivněný platnými protiepidemickými opatřeními, ani sama zpěvačka si údajně okázalé rozloučení ve velkém stylu nepřála. Poslední sbohem podle všeho legendární šansoniérce nepřišli dát ani kolegové z branže.

 

 

Hana Hegerová zemřela minulé úterý ve věku 89 let v pražské Nemocnici Na Homolce, kde byla podle informací TN.cz hospitalizovaná se zlomeninou krčku.

 

Její odchod zarmoutil i řadu umělců, pro TN.cz na ni zavzpomínal například textař Michal Horáček, s nímž v minulosti často spolupracovala, smutek vyjádřily i její kolegyně zpěvačky - například Lucie Bílá nebo Hana Zagorová.

 

Připomeňte si skon známé umělkyně v reportáži TV Nova:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz