Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Postel z masivu je dobrou volbou

Montero - commservis
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Postele z masivu patří mezi nejvyhledávanější postele, ať už se jedná o manželskou postel nebo jednolůžko.

Jistě není třeba nikomu vysvětlovat, že dřevěná postel je základním předpokladem pro zdravý spánek a kvalitní odpočinek. Pokud jde o materiál, nejkvalitnější jsou postele z masivu buku nebo postele z masivu dubu. Dřevo je velmi odolnou surovinou, proto je jasné, že dlouhá životnost u dřevěných postelí je samozřejmostí.

Mezi nejznámější výrobce nábytku na našem trhu patří společnost MONTERO. Firma MONTERO nabízí masivní postele, které se vyznačují vysokou kvalitou řemeslného zpracování a výběrovou kvalitou materiálu. „Základem každé postele je pevný rám. Dostatečná tloušťka masivu zajistí pro rám dokonalou stabilitu,“ vysvětluje Vladimír Kubeš, jednatel společnosti a odborník z oblasti výroby nábytku. U postelí z masivu dotvářejí vlastní vzhled především moderně řešená čela postele a tvar nohou postele. Prostor ve spodní části postele může být otevřený, nebo může být řešen jako postel s úložným prostorem se zásuvkou, nebo výklopným roštem.Bukové a dubové postele mohou být dodány v přírodním provedení, nebo je lze, na vaše přání, namořit do odstínu, který si vyberete. Povrchová úprava postelí se provádí moderními a ekologickými, vodou ředitelnými laky a vosky. Tato povrchová úprava je odolná vůči vlhkosti, oděru a poškrábání a zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva.

Do správné postele správnou matraci

Základem pro zdravý spánek není pouze dobrá postel, ale především kvalitní matrace. Ale musí to být matrace, která má ortopedické vlastnosti a příznivě působí na regeneraci organismu v průběhu spánku. Vhodná matrace se přizpůsobí křivkám těla a dává Vaší páteři nejoptimálnější polohu, při které je tělo maximálně uvolněné. A přesně takové matrace se v MONTERO vyrábí. V nabídce jich mají přes 28 druhů.Mezi nejlepší matrace patří matrace řady LEVITACY a LEVITACY LUX. Jedná se o třívrstvou luxusní matraci s ventilačním jádrem. Jádro je složeno z vrstvy studené pěny, vysoce prodyšné mořské pěny a ložnou plochu tvoří viskoelastická paměťová pěna o tloušťce 9 cm. Takto vysoká vrstva viskoelastické paměťové pěny zajišťuje výbornou stabilitu lidského těla ve všech polohách spánku a vytváří tak maximální pohodlí pro zdravé spaní. Horní vrstva také pomáhá vašemu tělu vyrovnat tlak a vytváří takzvaný stav beztíže. Máte pocit, že neležíte, ale vznášíte se – levitujete. Není proto divu, že každé ráno vstáváte úplně odpočatí. Podobnou matraci nenajdete u žádného jiného výrobce v České republice.

Matrace je dodávána v kvalitním snímatelném potahu, který je možné prát v jakékoli pračce. V nabídce jsou 3 druhy potahů, které jsou opatřeny lemovkou a 3D ventilační mřížkou pro lepší odvětrání matrace. Protože MONTERO není jenom prodejcem, ale i výrobcem, můžete dostat matraci v jakémkoli rozměru.Spokojený zákazník je pro firmu tou nevyšší hodnotou. Tomu je také přizpůsobena řada služeb, které jsou zákazníkovi zdarma poskytovány. Vybíráte-li si jakýkoli nábytek, vypracují pro vás 3D grafický model, abyste se mohli snáze rozhodnout rozmístit nábytek na to správné místo. Zakoupený nábytek vám vlastními vozy dovezou, vynesou do bytu, a odborně smontují. Zlikvidují obalový materiál i starou matraci.

Přijďte si vybrat do značkových prodejen MONTERO v Praze – Průhonicích nebo na Vysočině v Krucemburku. Inspirovat se můžete také na firemním webu www.nabytek-montero.cz.


 

Související témata:
Komerční článek