nechutné chování

Postiženému chlapci někdo ukradl speciální kolo. Pomozte ho najít!

Ukradené dvoukolo
Zdroj: Policie ČR
Postiženému Maříkovi neznámý zloděj ukradl speciální dvoukolo
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 16. 7. 2020
Téma:

Někteří lidé se neštítí ničeho - o tom se policie přesvědčuje takřka denně. Tentokrát na to doplatil postižený chlapec Mařík z Prahy, kterému neznámý zloděj ukradl dvoukolo. Rodiče ho přitom nechali vyrobit speciálně pro jeho potřeby, aby si i on mohl užívat cyklovýlety.

Rodina z pražských Dolních Měcholup aktuálně řeší nepříjemnou situaci. Tento týden jim z uzamčeného dvora zmizelo dvoukolo, které mělo pro ně i jejich postiženého synka Maříka nevyčíslitelnou hodnotu. Podle maminky chlapce bylo kolo vyrobené speciálně pro něj. 

 

Mařík se bez něj na cyklistický výlet jen tak nevypraví. Jeho zdravotní stav mu totiž neumožňuje jízdu na normálním kole. "Na upraveném dvoukole ho vozili jeho rodiče, protože sám to nedokáže," uvedla policie, která se případem zabývá a žádá o pomoc i veřejnost.

 

 

"Pomozte nám kolo vypátrat a vrátit zpátky klučinovi, který bude mít velkou radost. Kolo zmizelo začátkem tohoto týdne z pozemku rodinného domu v Praze 10," upřesnili policisté. Informace, které mohou pomoci k jeho nalezení, můžete poskytnout například na telefonní lince 158.

 

Související témata:
TN.cz