Zachránil ji

Potkala jsem Ježíše, tvrdí umírající žena. Popsala, co viděla

Potkala Ježíše
Zdroj: facebook.com
Žena, která údajně potkala Ježíše.
Téma:

Mladá žena popsala chvíli, kdy se na smrtelné posteli setkala s Ježíšem. Tvrdí, že jí zachránil život.

Šokující zpověď se objevila na facebooku. Mladá žena v ní popisuje hrůzné okamžiky, které prožila v nemocnici pro matky a novorozené děti v americkém Buffalu. Žena trpěla mimoděložním těhotenstvím, které doprovázely vážné komplikace a bolesti.

 

V jednu chvíli se ocitla na nemocničním pokoji sama a udělalo se jí zle, píše portál mirror.co.uk. "Cítila jsem, že umírám. Má duše opouštěla mé tělo a byla jsem smířená s tím, že umřu. Už je to tu, pomyslela jsem si," říká žena.

 

 

Náhle se ale v rohu nemocničního pokoje cosi objevilo. "Bylo to jako oheň a hrom zároveň. Vyzařovalo to oslnivé světlo a byla to velká bytost. Neviděla jsem jí do tváře, ale jasně jsem viděla dvě paže, dvě nohy a hlavu," popisuje pacientka.

 

 

Postava se k ní přibližovala a žena měla velký strach. Pak si uvědomila, že vidí Ježíše. Odvážila se a poprosila ho, aby ji nenechal umřít a zachránil i její nenarozené dítě. Pak do místnosti přišli lékaři, kteří ihned rozhodli, že musí ženu operovat. Ji sice zachránili, ale dítě, které se vyvíjelo mimo dělohu, zemřelo.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Natáčel bohoslužbu v kostele, když vtom se podíval na sochu Ježíše a ztratil řeč! I vám naskočí husí kůže

HIT INTERNETU: Záhada ženy, která je převtělený anděl. Kdo ve skutečnosti promlouvá jejími ústy?
 

Související témata:
TN.cz