Královská svatba

Povedená rodinka! Sestra Meghan obvinila královnu, otec nepřijede

Čím víc se královská svatba blíží, tím víc se objevuje skandálů spojených s rodinou nevěsty. O ten poslední se postarala nevlastní sestra nevěsty, která údajně obvinila královskou rodinu z toho, že nepodporuje jejich nemocného otce. Ten na svatbu opravdu nedorazí. Megan Markle to oficiálně potvrdila. K oltáři ji tak zřejmě povede její matka.

Zatímco ve Windsoru vrcholí přípravy na královskou svatbu, stránky bulvárních deníků plní pikantérie ze života příbuzných nevěsty. Největší poprask vyvolal její otec Thomas Markle. Na svatbu nakonec nepřijede, několikrát si ale účast rozmyslel.

 

"Se smutkem oznamuji, že můj otec se naší svatby nezúčastní. Vždy jsem se o svého otce zajímala a teď doufám, že se bude moci plně soustředit na své zdraví," uvedla nastávající nevěsta v oficiálním prohlášení, které vydal Kensingtonský palác.

 

Právě zdraví totiž překazilo 73letému Thomasovi plány. Před týdnem prý dostal infarkt a ve středu musel podstoupit operaci srdce. Jeho stav je stabilizovaný, v nemocnici si ale ještě poleží.

 

Podle britského bulváru dostal infarkt poté, co se dozvěděl, že jeho syn napsal princi Harrymu dopis. V něm Meghanin nevlastní bratr prince upozornil, že vzít si Meghan je obrovská chyba.

 

Za jeden skandál může ale Meghanin otec sám. Od bulvárních novinářů si nechal zaplatit za pózování na fotkách a přibral k tomu i své sousedy. "Byla to sobota. Vzpomínám si, že tu stál s krejčovským metrem a zeptal se mě, jestli bych mohl dělat, jako že mu beru míry na oblek. Souhlasil jsem. A zatímco jsem mu bral míry, novinář nás fotil," popsal David Flores.

 

 

Obyvatelé mexické vesnice, kde Thomas Markle žije, přitom prý neměli ani tušení, že jejich soused je otcem budoucí členky královské rodiny. "Nevěděl jsem, že je Harryho budoucím tchánem. To bych vážně nikdy neřekl. Ale blahopřeji mu," prohlásil Alberto Rivera Colon. "Nepohyboval se moc často mezi lidmi a byl nemocný - takže jsme s ním nebyli tolik v kontaktu," doplnil Henry Siegal

 

.Fotoaparáty novinářů se kromě Meghanina otce zaměřily i na její nevlastní sestru. Ta podle zahraničních médií Kensingtonský palác obvinila z lhostejnosti. Královskou rodinu údajně kritizuje za to, že nemocného Thomase finančně nepodporuje.

Jana Gerleová/epa TN.cz