ŽÁDOST O RUKU

Požádal ji o ruku s pěti prstýnky, aby si mohla vybrat! Sen každé ženy

Téma:

Netradiční žádost o ruku, která uchvátila sociální sítě! Mladík se připravil na vážný životní krok a připravil si rovnou pět prstýnků. Prý aby si jeho nastávající mohla vybrat.

Zasnoubit se je snem snad každé ženy. William Hunn z amerického města Atlanta však zvedl laťku hodně vysoko, když se rozhodl svoji přítelkyni požádat o ruku, a to rovnou s pěti prstýnky, aby si mohla vybrat. Video a fotky se brzy rozšířily po internetu.

 

Všechno začalo jako víkendový výlet, který měl skončit ochutnávkou vín. Snoubenku ale překvapil vyhlídkový let v helikoptéře a po přistání ji snoubenec zaskočil tou zásadní otázkou. Na heliportu už pár očekávali nejbližší kamarádi, fotografové a kameraman, kteří vzácný okamžik zachytili.

 

 

"Když jsem je viděla přicházet, zastavilo se mi srdce. Hlavou se mi honilo, že je to ten okamžik, teď se to stane," popsala zasnoubení nastávající nevěsta Brittney Millerová pro NBC News. Ve videu je slyšet budoucí ženich, který říká: "Můžeš si vyzkoušet všech pět, nebo si prostě vybrat jeden," William tak svým tahem ohromil nejen snoubenku, ale i všechny na internetu, kteří jeho nápadu tleskají.

 

 

Podle Williama byla žádost o ruku také součástí dalšího virálního videa, kdy mladík celý měsíc ukazoval prstýnky na kameru, pokaždé co jeho snoubenka byla otočená zády.

 

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ak TN.cz