Neštěstí na Mělnicku

Požár domova seniorů na Mělnicku! Zemřel jeden člověk, další evakuovali

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
13.8. 2020 7:27
Téma:

V domově důchodců ve Mšenu na Mělnicku ve čtvrtek ráno hořelo. Jeden člověk požár nepřežil, dalšího převézli do nemocnice a tři ošetřili na místě. Hasiči kvůli ohni evakuovali přes 70 lidí, požár už je uhašen.

Pokoj v nejvyšším patře čtyřpodlažního domova seniorů ve Mšenu na Mělnicku se ve čtvrtek ráno ocitl v plamenech. Na místo už před pátou vyrazily všechny záchranné složky. Jeden člověk bohužel nepřežil, další skončil v nemocnici.

 

 

"Na místě je jedno úmrtí," potvrdili hasiči na twitteru. "Pět hasičských jednotek vyjelo k požáru do domova seniorů do Mšena. Na místo míří členové týmu posttraumatické péče. Velitel zásahu řeší náhradní ubytování," dodali s tím, že evakuovat museli 74 lidí. 

 

 

"Jednotek bylo nakoec osm, včetně mezikrajské výpomoci," upřesnili později.

 

"Evakuováno bylo 74 lidí, jedna osoba byla převezena do mělnické nemocnice k dalšímu ošetření a tři osoby byly ošetřeny na místě. Požár je uhašen. Probíhá šetření příčin této události. ," informovali policisté.

 

 

Požár omezil také hromadnou dopravu ve městě. "Kvůli zásahu IZS ve Mšeně je do odvolání bez obsluhy zastávka Mšeno, škola," píše Pražská integrovaná doprava (PID) na twitteru.

 

Zatím není jasné, co přesně požár způsobilo. Uhasili ho okolo sedmé hodiny.

 

GALERIE: Požár domova důchodců na Mělnicku

1
/
5
Zdroj: AKTU.cz
Požár domova důchodců na Mělnicku si vyžádal jeden život - 1

TN.cz