zloděj na útěku

Poznáváte ho? Policie hledá muže, který se vymanil ochrance

Věra Müllerová
Věra Müllerová
13.2. 2020 16:00
Téma:

Brněnští policisté pátrají po zloději, který se pravidelně vydával krást do jedné prodejny ve městě. Během několika výprav podle policie nashromáždil zboží v hodnotě 20 tisíc korun.

Dosud neznámý zloděj chodil v rozmezí dvou týdnů opakovaně krást do obchodu s textilem v centru Brna. Na kamerových záznamech je vidět, jak procházel prodejnu tak dlouho, až podle cenovek našel nejdražší zboží, to si pak potají schoval pod bundu a bez zaplacení odešel.


"Zaměstnanci dobře tušili, že jim v obchodě někdo hojně krade, prohlédli si kamery a na zloděje si počíhali," řekl policejní mluvčí Petr Vala. Právě jeho poslední krádež se mu tak málem stala osudnou, jenže mrštný darebák se ochrance hbitě vysmekl, muže povalil a pohotově utekl.

 

"Během čtyř obdobných zlodějských výprav dokázal společnosti způsobit škodu dosahující částky téměř 20 tisíc korun," dodává mluvčí. Muži je kolem 25 let, je štíhlé postavy. Oblečený byl do tmavé bundy s kapucí s kožíškem a světlejších kalhot. Jakékoli informace policisté uvítají na lince 158

TN.cz