pomozte policii

TOTÁLNÍ DRZOST! Zlodějka vybrala stejný obchod 2x za 14 dní

Téma:

Policisté ze Svitavska pátrají po zlodějce kosmetických potřeb. Asi pětatřicetiletá žena opakovaně kradla v drogerii ve městě Polička. Jen za dvě návštěvy odcizila zboží za několik tisíc korun a odnesla ho v kabelce.

Žena přišla do poličské drogerie poprvé 23. března. Podle záznamů z kamer prodejnu procházela zhruba čtvrt hodiny. Poté odešla bez toho, aby si cokoliv koupila. Prodavačkám se její chování nezdálo.

 

Na záznamu z kamer bylo vidět, jak si žena do kabelky vkládá nezaplacené zboží. Odcizila drahé pilníky, deodoranty, parfémy a zubní kartáčky. Uloupila také některé sladkosti.

 

 

Zlodějka prodejnu navštívila i o 12 dní později. V ten den zaplatila pouze tekuté mýdlo za pár korun. Škoda, kterou pachatelka způsobila, přesahuje 7 tisíc korun. Už tato částka stačí k tomu, aby ženu poslal soud až na dva roky do vězení.


 

Hledané je okolo 35 let, má štíhlou postavu, tmavé vlasy a na sobě měla značkové oblečení. Policisté prosí věřejnost o pomoc. Pokud by zlodějku na záznamech někdo poznal, ať zavolá na linku 158.

has TN.cz