Konec pátrání

Prasynovce Heidi Janků našli! Po 100 dnech na druhém konci světa

Pátrání - FIGURA TOMÁŠ
Zdroj: Profimedia, Policie
Téma:

V rodině zpěvačky Heidi Janků zavládla radost. Po dlouhých 100 dnech se totiž podařilo vypátrat zpěvaččina čtyřletého prasynovce Tomáška. Chlapec byl hodně daleko od domova - v deset tisíc kilometrů vzdálené Indonésii.

Po chlapci přitom pátrali nejen čeští policisté, ale také Interpol. Tomáškova matka Renata přitom posléze skončila ve vyšetřovací vazbě, připomíná Blesk, který o šťastném konci pátrání informoval.

 

Deník tvrdí, že podle jeho informací pátrači objevili pohřešovaného hošíka v Asii a momentálně je na české ambasádě v indonéské Jakartě. Ministerstvo zahraničí ovšem odmítá případ komentovat s tím, že jde o citlivou kauzu.

 

Podle informací TN.cz za Tomáškem už přiletěl jeho otec a oba by se měli na začátku příštího týdne vrátit do vlasti.

 

Blesk tvrdí, že z Česka předškoláka odvezl strýc z matčiny strany, který s ním zamířil na Bali.

 

 

"Protože ale potřeboval obnovovat pobyt v Indonésii, jednou za čas s ním musel vycestovat. A právě díky tomu byl vzhledem k mezinárodnímu pátrání strýc i s Tomáškem zadržen na letišti – zrovna se chystali odletět do Malajsie. K zadržení mělo dojít už v neděli 7. října, shodou okolností rovných 100 dní od vyhlášení pátrání," napsal Blesk.

 

Sama zpěvačka odmítla radostnou novinu komentovat. "Nezlobte se, ale nesmím o tom s nikým mluvit, ani nic potvrzovat. Mějte strpení," poprosila pouze.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Heidi Janků se konečně dočkala: Domů si přivedla novou lásku!

Rodina Lucie Vondráčkové pláče: Nejdříve rozvod, teď SMRT!

pez TN.cz