Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Konspirační teorie

Pravá nebo falešná? Trumpa prý doprovází dvojnice manželky!

Je tohle pravá Melania Trumpová? Konspirátoři mluví o dvojnici
Zdroj: Profimedia

Příznivci konspiračních teorií mají zase o čem mluvit. Internet totiž zaplavily spekulace, že americký prezident Donald Trump vyměnil svoji manželku minimálně minulý týden za dvojnici.

Diskuze se rozvířily kvůli videím a fotografiím z minulého pátku, kdy americký prezident mluvil s novináři před odletem na výcvikovou základnu tajné služby v Marylandu.


Spekulace ovšem z velké části zapříčinil přímo Trump, protože na trávníku Bílého domu v jednom okamžiku pronesl hodně zvláštní větu: "Má žena Melania, kterou mám právě teď vedle sebe..."


I tato věta rozpálila konspirátory, kteří se domnívají, že vedle Trumpa nestojí jeho manželka, ale její dvojnice. Příznivci konspiračních teorií svoje domněnky podporují i tím, že "Melania" se maskovala slunečními brýlemi a navíc má podle nich úplně jiný tvar nosu.



Na spekulace a záplavu koláží a fotomontáží, které si z Melanie Trumpové utahují, reagovala mluvčí první dámy Stephanie Grishamová. A nejsou to vlídná slova.


Tohle je podle konspirátorů falešná Melania



"Opět jsme pohlceni naprosto absurdním nepříběhem, místo toho, abychom se bavili o práci, kterou první dáma vykonává pro naše děti," cituje mluvčí Trumpové portál USA Today.


Popření z oficiálních zdrojů ovšem konspirátory a různé vtipálky rozhodně nezastavilo. Spíš naopak. Ti nejodvážnější dokonce tvrdí, že Donald Trump minulý týden nestál vedle dvojnice z masa a kostí, ale vedle robota.


Tady jsou manželé Trumpovi na fotce z letošního května:


pez TN.cz