chatová osada

Prázdninový inspektor dorazil do Beskyd, Oáza dostala stříbro

Téma:

Prázdninový inspektor televize Nova si tentokrát na základě tipu od diváků vybral chaty Oáza v Trojanovicích v Beskydech. Pečlivě zkontroloval zázemí i služby.

Beskydy, krásná příroda a hory, kam se podíváte, přesto jeden z našich diváků nebyl spokojený s ubytováním a to právě v chatkách Oáza.

 

Majiteli připravili reportéři přepadovku a šli rovnou do kritizovaných chatek. Hned u prahu je však donutil zout se, aby nezhatili snahu uklízečky.

 

"Lednička, teplá voda, bojler, sporák s troubou, veškeré vybavení s troubou," sdělil provozovatel areálu. Sporák ale vypadá, že své dobré časy bude mít už brzy za sebou. "Nemůžete v jeden rok povyměnovat úplně všechno a všechno opravit," vysvětlil majitel.

 

Zkontrolovat šli reportéři samozřejmě i prach a vypadá, to, že kemp prošel. Vlastní krb, WC, sprcha, obývací pokoj a ložnice, tak vypadá každá chatka. Co tři roky se sem vrací i paní Ludmila, ta je dle svých slov spokojená.

 

 

Osada nabízí kuželky, stolní tenis, hřiště, skluzavky, i bazén. V osadě chybí restaurace a není možné si koupit ani drobné občerstvení. Lidé tak musejí docházet do okolních provozoven.

 

Jestli hledáte klid a pohodu, najdete ji tady, Wi-Fi připojení je samozřejmostí, domácí mazlíček může být s vámi a cena za chatku pro čtyři lidi vyjde na 250 korun za osobu na den. Parkování je zdarma a okolí nabízí nespočet výletů - hrady, poustevny, i skanzen. Reportéři váhali mezi bronzem a stříbrem, ale nakonec převážila pozitiva a osada dostala medaili stříbrnou.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Lucie Cochlarová / klma tn.cz / TV Nova